Patirtis

Jūs esate čia: Gimtis » Patirtis

Moterų (ir vyrų) pasakojimai

Šie nuostabūs moterų (kartais ir vyrų) pasakojimai apie didžiausią gyvenimo patirtį - kūdikio gimimą - nėra kuo nors išskirtiniai ar privalomai sektini pavyzdžiai. Kiekviena iš mūsų, bent sykį gimdžiusi, galėtų papsakoti nuostabiausią, dramatiškiausią ir juokingiausią istoriją apie tai, kaip mūsų kūdikis atėjo į šį pasaulį. Tai neįkainojama informacija kitoms moterims ir vyrams. Tai - galimybė tobulinti ir plėtoti moteriškąją patirtį įvardijančią kalbą. Būdas išsaugoti tą patirtį, kuri, laikui bėgant, nublanksta, pasimiršta ir savo suaugusiems vaikams mes vargiai begalime papasakoti idomiausias jų gimimo istorijos vietas. Todel mes stengiamės ir stengsimės ateityje rinkti ir publikuoti mūsų svetainėje pačias įvairiausias gimdymo patirtis - tokias, kokios jos yra. Pašnekesių kalba beveik netaisyta. (Peržiūrėdama tekstus, išbraukiau tik pačias nereikšmingiausias pokalbio vietas.)

Kviečiame ir Jus, mielos mūsų svetainės lankytojos, aprašyti savo nėštumo ir gimdymo patirtis ir atsiųsti mūsų el. pašto adresais.

Kviečiame pasidalinti savo sudėtinga ir liūdna patirtimi tas, kurios ilgisi galimybės - tapti motina, ir tas, kurios dėl vienų ar kitų priežasčių neteko kūdikio arba nepanorėjo motinystės naštos.

Taip pat kviečiame vyrus papasakoti apie savo dvasinį patyrimą laukiant ir pasitinkant kūdikį.

Su pagarba filmininkė antropologė Laimė Kiškūnė

uždaryti

Siųsti draugui

Jei šį straipsnį norite rekomenduoti savo draugui, prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

uždaryti

Pastabos autoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“