Literatūra

Jūs esate čia: Gimtis » Žindymas » Literatūra

Tarptautinė Pieno Lyga (LLLI) leidžia ir parduoda daug knygų, bukletų apie žindymą, vaiko gimimą ir auginimą normaliomis ir sudėtingomis sąlygomis.

Tarptautinė Pieno Lyga (LLLI)

LLLI teikia paramą, kuri suteikia moterims pasitikėjimą žindymu, jo nauda ir sėkme. Daugiau nei 35 metus LLLI mokosi iš savo pienu kūdikius maitinančių mamų, joms padeda, dalina šias žinias viso pasaulio moterims ir sveikatos specialistams. Mamos parama mamai, praktinių vaikų auginimo žinių suteikimas LLLI bendrijose padėjo išgyventi žindymo ir motinystės džiaugsmą milijonams mamų.

Motinystės pradžioje parama yra ypač svarbi. Jūsų partnerio, draugų ir šeimos pagalba bei padrąsinimas padės jums ir žindant, ir mokantis auginti kūdikį. O jei šalia esantys žmonės apie žindymą išmano mažai ar susidūrėte su neįprasta situacija LLLI galės suteikti papildomą pagalbą.

Patarimas: Lietuvos moterys gali pasidalinti žindymo patirtimi ir rasti naudingos informacijos Pieno lygos Interneto svetainėje

Visus žemiau minimus leidinius galite įsigyti La Leche League International (LLLI). Jei norite gauti katalogą, kreipkitės 1-800-La Leche ar užsakykite pasinaudodami vizitine kortele. Taip pat galite paskambinti 708-451-1891 ar užsakyti faksu 708-455-0125. Arba parašykite adresu LLLI, P. O. Box 1209, Franklin Park IL 60131-8209 USANėštumas ir vaiko gimimas

“Methods of Chilbirth” by Constance Bean New York: Quill, William Morrow, 1990). Įvairių vaiko gimimo metodų apžvalga su informacija apie gimimo techniką.

“A Good Birth, A Safe Birth” by Diana Korte and Roberta Scaer (Boston: Harvard Common Press, 1992). Kaip pasiekti tokį gimimą, kokio norite. Sąveika su medicinos personalu ir jos tipai.
Žindymas

“The Womanly Art of Breastfeeding”,35th Anniversary Edition (Franklin Park, IL: La League International, 1991). LLLI klasika, viskas, ką jums reikia žinoti žindant kūdikį.

“Bestfeeding: Getting Breastfeeding Right for You” by Mary Renfrew, Chloe Fisher and Suzanne Arms (Berkeley, CA: Celestial Arts, 1990) Žindymo pagrindai, pabrėžiant laikymo ir apžiojimo technikas.

“Eat Well, Lose Weight While Breastfeeding” by Ellen Behan ( New York: Villard Books, 1992). Maistas, laikymasis dietos ir pratimai žindančiai moteriai.

“Baby’s First Solid Foods” by Debbie Boehle (Franklin Park, IL: La Leche League International, 1993). Bukletas su idėjomis apie pirmąjį maistą.

“Allergies in Breastfed babies” by Sallie Diamond (Franklin Park, IL: La Leche League International, 1987). Bukletas apie priežasčių, sukėlusių alerginius simptomus, panaikinimą.

“Mothering Your Nursing Toddler” by Norma Jane Bumgarner (Franklin Park, IL: La Leche League International, 1982).

“The Working Woman’s Guide to Breastfeeding” by Nancy Dana and Anne Price (Deephaven, MN: Meadowbrook, 1987).

“A Mother`s Guide to Milk Expression and Breast Pumps” By Nicole Bernshaw (Franklin Park, IL: La Leche League International, 1991).Bukletas, kuriame pateikiama informacija apie nusitraukinėjimo būdus ir kaip efektyviai juos panaudoti.

“Practical Hints for Working and Breastfeeding” by La Leche League International, 1991).

Motinystė

“What’s a Smart Woman Like You Doing at Home? By Linda Burton, Janet Dittmer, and Cheri Loveless (washington, DC: Acropolis Books, Ltd., 1986).

“Staying Home Instead“ by Christine Davidson (New York: Lexington Books, 1989).

“Motherhood Stress” by Deborah Shaw Lewis (Dallas: Word Publishing,1989).

Verkiantys vaikai

“The Fussy Baby” by William Sears (Franklin Park, IL: La Leche League International, 1985).

“Crying Babies, Sleepless Nights” by Sandy Jones (Boston: Harvard Common Press, 1992).

Miegojimas su vaiku

“Naktinis auginimas” by William Sears (Franklin Park, IL: La Leche League International, 1985).

“The Family Bed” by Tine Thevenin (Wayne, NY: Avery Publishing, 1987).

uždaryti

Siųsti draugui

Jei šį straipsnį norite rekomenduoti savo draugui, prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

uždaryti

Pastabos autoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“