Folikulinė fazė - kraujavimo pabaiga ir ovuliacijos artėjimas

Jūs esate čia: Klėtis » Augalai pagalbininkai » Folikulinė fazė - kraujavimo pabaiga ir ovuliacijos artėjimas

Folikulinė fazė - kraujavimo pabaiga ir ovuliacijos artėjimas
 

5 - 12 menstruacijų ciklo diena

Ši fazė susijusi su naujumo ir šviežumo pojūčiu. Tarsi būtum švari lenta. Šiuo metu labiausiai juntamas troškimas "gyvenimą pradėti iš naujo". Mes girdime mergaitiškos sielos balsą savyje, nujaučiame nuotykius ir esame pasiruošusios naujai kelionei.

Daugelis moterų folikulinę arba pilnėjančią ciklo fazę išgyvena kaip lengvą, paprastą laikotarpį. Kai kurioms moterims puodelis Dong Quai (Angelica sinensis) arbatos vieną ar dvi dienas po kraujavimo pabaigos puikiai atstato energiją ir veikia kaip stiprinantis vaistas.

Šiuo metu smegenų liaukos pradeda siųsti hormoninius pranešimus kiaušidėms, kad jos pradėtų skatinti folikulo gamybą, kuris bręsdamas išskiria hormoną estrogeną.

Šioje fazėje estrogeno kiekis didėja. Šis hormonas pasižymi šildančiomis, stimuliuojančiomis savybėmis. Jo dėka, mūsų gyvybinės jėgos didėja, mes gerai įsisaviname maisto medžiagas, pagreitėja ląstelių dalijimasis ir sveikimo periodas. Šiuo periodu labai svarbu, kad mūsų organizmas gautų pakankamą kiekį baltymų, vitamino E, lecitino (kiaušinio baltymo) ir riebiųjų rūgščių. Riebalams artimi produktai yra nekepintose sėklose, riešutuose, avokadose, alyvuogių aliejuje, daugelio grūdų daiguose ir žuvyje.

uždaryti

Siųsti draugui

Jei šį straipsnį norite rekomenduoti savo draugui, prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

uždaryti

Pastabos autoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“