Liuteininė fazė - ovuliacijos pabaiga - kraujavimo artėjimas

Jūs esate čia: Klėtis » Augalai pagalbininkai » Liuteininė fazė - ovuliacijos pabaiga - kraujavimo artėjimas

Liuteininė fazė - ovuliacijos pabaiga - kraujavimo artėjimas
 

16 - 28 menstruacijų ciklo dienos

Tomis dienomis iš lėto mes grįžtame iš savo pilnaties atgal, pakeliui surinkdamos tai, ką išdalinome. Mes nukreipiame savo energiją nuo kitų, pradedame tvarkytis savyje, dėlioti į vietas tai, ką išmėtėme per energingą pilnatį. Mums reikia išlikti pastoviomis su tais, kurie reikalauja nuolatinio mūsų dėmesio. Sena ragana ir vėl duoda ženklą mums, iš pradžių švelniai, toliau vis garsiau, kol pabaigoje mes išgirstame jos kvietimą išeiti iš savęs ir pradėti viską iš pradžių.

Kai mes keliaujame atgal į vidų, patiriame nuotaikų svyravimus. Šviežios vaistinės agurklės (Borago officinalis) arba vaistinės melisos (Melissa officinalis) arbata ar tinktūra stiprina nervų sistemą, palengvina depresiją ir padeda jaustis mažiau pažeidžiamomis.

Po ovuliacijos progesterono kiekis pasiekia maksimumą ir pradeda palaipsniui mažėti. Tuo metu mūsų kepenys aktyviai neutralizuoja hormonus. Medžiagų apykaita sulėtėja, įsisavinama mažiau kalcio; pokyčiai angliavandenių apykaitoje gali įtakoti cukraus kaupimą organizme.

Jeigu folikulinė (pilnėjimo) fazė yra statymo laikas, tai liuteininė (nykimo, dilimo) fazė yra irimo ir valymosi metas. Labiausiai tuo metu mums reikalingos žolės, skirtos kepenų stiprinimui - kiaulpienės šaknys (Taraxacum officinalis) arba didžioji varnalėša (Arctium lappa). Galima vartoti arbatą arba tinktūrą.

uždaryti

Siųsti draugui

Jei šį straipsnį norite rekomenduoti savo draugui, prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

uždaryti

Pastabos autoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“