Menstruacijų fazė

Jūs esate čia: Klėtis » Augalai pagalbininkai » Menstruacijų fazė

Menstruacijų fazė

1 - 5 ciklo dienos

Mūsų žvilgsnis nukrypsta į vidų, mes nutylame, susikaupiame ties savo norais ir troškimais. Tuo metu mes klausomės senosios raganos šnabždesio mumyse. Ji kužda apie pradžią ir pabaigą. Atėjo laikas, kuomet turime leisti savo kraujui nuplauti pereito mėnesio viltis ir baimes, kad ramios ir tuščios pasiruoštume pripildyti savo indus iš naujo.

Jei jauti nedidelius skausmus, išgerk imbiero (Zingiber officinale) ar paprastosios katžolės (Nepeta cataria) arbatos. Aštrų skausmą malšink paprastojo putino (Viburnum opulus) tinktūra. Gali išgerti 30-90 lašų vienu metu. Skausmingų menstruacijų priežastys gali būti įvairios. Dažnai būna pravartu susirasti vaistytoją, žiniuonę, kad padėtų nustatyti sutrikimų priežastis ir atstatyti vidinį balansą.

Kraujavimo dienomis storas, turtingas maisto medžiagomis, kraujingas gimdos pamušalas, susiformavęs per visą ciklą, atsisluoksniuoja, suskystėja ir išteka. Dabar pats laikas pasirūpinti gimdos audinio stiprinimu, atstatyti geležies ir kitų mineralų kiekį, prarastą kraujavimo metu. Šiuo tyliuoju laikotarpiu venk papildomų rūpesčių ar įsipareigojimų. Naudingos raminančios, malšinančios skausmą, turtingos mineralais avietės, gervuogės lapų (Rubus fol.), vaistinės lavandos (Lavendula officinalis) ir didžiosios dilgėlės (Urtica dioica) arbatos.

uždaryti

Siųsti draugui

Jei šį straipsnį norite rekomenduoti savo draugui, prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

uždaryti

Pastabos autoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“