Ovuliacija - ciklo vidurys

Jūs esate čia: Klėtis » Augalai pagalbininkai » Ovuliacija - ciklo vidurys

Ovuliacija - ciklo vidurys
 

12 - 16 menstruacijų ciklo diena

Artėjant šiai fazei, mes pradedame švytėti kaip mėnulio pilnatis visame savo sidabriniame puošnume. Viskas sustiprėja. Prisilietimai, garsas, kvapas, skonis. Deivė Selenė, pilnaties motina, garsiai uždainuoja mūsų kraujyje. Mes dabar esame imlios, vaisingos, kuriančios ir pilnai atsiskleidžiančios pasauliui. Kokios mes pasitikinčios ir gyvos esame tuo metu!

Daugelis moterų ciklo viduryje jaučia skausmą gimdos srityje. Gali padėti imbiero (Zingiber officinale) maišelio kaitra. Jį reikia uždėti ant pilvo. Taip pat galima išgerti jonažolės (Hypericum perforatum) tinktūros, 60 - 90 lašų per dieną.

Ovuliacijos metu vienas folikulas tampa didesnis už kitus, jame subręsta kiaušialąstė, "išsirita" iš folikulo ertmės ir gali būti apvaisinta. Estrogenų kiekis ryškiai padidėja, pasiekia maksimumą ir ima pmažėti. Tuo metu gali jaustis labai energinga, tačiau vitaminą B, kuris užtikrina gerą centrinės nervų sistemos darbą, "išeikvoja" didelis estrogeno kiekis. Vitamino B trūkumas gali išprovokuoti stresinę savijautą. Reikėtų prisiminti, kad yra daug augalų, turtingų šiuo vitaminu. Gali gerti raudonojo dobilo (Trifolium pratense), alfalfa (Medicago sativa) ir sėjamosios avižos (Avena sativa) arbatų. Vitaminas B labai gerai tirpsta vandenyje, todėl pakanka žoles trumpai palaikyti karštame vandenyje.

uždaryti

Siųsti draugui

Jei šį straipsnį norite rekomenduoti savo draugui, prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

uždaryti

Pastabos autoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“