Priešmenstruacinė įtampa ir skausmai

Jūs esate čia: Klėtis » Augalai pagalbininkai » Priešmenstruacinė įtampa ir skausmai

Priešmenstruacinė įtampa ir skausmai

Daugelis mūsų kiekvieną mėnesį išgyvename keletą įtampos ir susierzinimo dienų, skauda galvą, netgi lengvai pykina.... Kartais tokia liguista būsena priverčia mus elgtis keistai ir iracionaliai. Mes pradedame jaustis vienišos, pažeidžiamos, pratrūkstame netikėtomis ašaromis nuo menkiausios provokacijos.

Per daugelį amžių moterys žinojo puikių priemonių nuo šių negalavimų. Tos priemonės ateina ar, gal labiau derėtų sakyti, sugrįžta į mūsų kasdieninį gyvenimą. Vietoje tabletės mes galime pasirinkti nuostabų vaistą - eterinius aliejus.

Muskatinio šalavijo (Salvia sclarea), ylang-ylang (Canangium odoratum) ir levandos (Lavandula angustifolia) eteriniai aliejai yra geriausi mūsų pagalbininkai. Galime įsilašinti po kelis lašus kiekvieno iš jų vakare į vonią arba į aromatinę lempą ir malonus kvapas, pasklidęs po visą erdvę nuramins ne tik mus, bet ir visus namiškius, veiks gydančiai ir padės atsipalaiduoti.

Stipraus ir aštraus kvapo citrinžolės (Cymbopogon citratus) aliejus labai gerai sustiprina emocijas. Jei neįmanoma išsimaudyti vonioje su citrinžole, galima keletą lašiukų šio aliejaus užsilašinti ant nosinaitės ir kartkartėmis pauostyti.

Rožės (Rosa centifolia/Rosa damascena) aliejus - dar vadinamas "tikruoju" moteriškuoju vaistu - nuostabiai raminantis ir gydantis emocijas. Juo tiesiog galime pasikvėpinti arba pamasažuoti saulės rezginį. Rožė akimirksniu nuramina pritvinkusias emocijas ir labai gerai tinka priešmenstruaciniam sindromui gydyti.

uždaryti

Siųsti draugui

Jei šį straipsnį norite rekomenduoti savo draugui, prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

uždaryti

Pastabos autoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“