Keletas dviejų vaikų tėvo patarimų

Jūs esate čia: Šeima » Tėvo gimimas » Dalyvavimas gimdant » Keletas dviejų vaikų tėvo patarimų

Keletas dviejų vaikų tėvo patarimų

Mieli žmonės,

pirmas dalykas, kuriuo aš rūpinuosi, kai ji/mes laukiamės, ar aš pakankamai suvokiu, kad mes iš tikrųjų esame Viena; kad mes sutikome kartu su Dievu sukurti naują gyvybę. Aš jaučiuosi ir laimingas, ir atsakingas už tai. Tai laikas tapti smarkiu ir nuolankiu riteriu švytinčiais šarvais.

Padėk jai visame kame ir leisk jai ilsėtis. Padėk jai su vaikais, indų plovimu, skalbimu, valymu. Tai iš tikrųjų didžiulis darbas - pilve nešioti kūdikį. Būk artimas jai, jei ji jausminga ir neleisk nuliūsti. Palaikyk tvirtą kūnų ryšį ir padėk jai gerai jaustis. Su kiekvienu mėnesiu ji tampa vis gražesnė ir dvasingesnė ir tai yra palaima būti šalia. Neslėpk ir nesivaržyk savo jausmų. Nepamiršk, kad ji viena nešioja svorį.

Gimimo metu venk perdėto susijaudinimo. Tai natūralus čia ir dabar vyksmas ir jame labiausiai reikalingas tavo švelnus dėmesys ir nuoširdi pagalba. Moteris atlieka sunkų darbą ir jai bus maloni tavo jautri pagalba.

Visus mylintis,
Thomas

Versta iš: Ina May Gaskin, “Spiritual Midwifery”, Third Edition, Summertown: The Book Publishing Company, 1990, p. 230-231. Vertė L.K.

uždaryti

Siųsti draugui

Jei šį straipsnį norite rekomenduoti savo draugui, prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

uždaryti

Pastabos autoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“