Patarimai vyrui - kaip rūpintis ir palaikyti nėščią moterį

Jūs esate čia: Šeima » Tėvo gimimas » Dalyvavimas gimdant » Patarimai vyrui - kaip rūpintis ir palaikyti nėščią moterį

Patarimai vyrui - kaip rūpintis ir palaikyti nėščią moterį

Būk jautrus (telepatiškas lytėjimų kalboje) su savo moterimi – būk pakankamai švelnus ryšyje su ja, kad kuomet ji stengsis vairuoti tave, tu pajaustum ir sektum ją kaip geras žirgas seka raitelį. Stenkis visa daryti su ja kartu taip, kaip ji kreipia tave aukštesniame plane. Jei tu tai darysi, ji pasitikės tavimi ir jūs būsite didūs. Tai skonio joga – tu turi daug dirbti su savimi, bet gali tai pasiekti. Tai iš tikrųjų fantastiškiau, negu tik šokinėjimas aplink. Tu jauti kitą ir leidi jai vadovauti; ir jei tu iš tikrųjų leidi tai, ji pasakys tau ką turi daryti.
Stephen Gaskin, pastorius

Ina May Gaskin, pribuvėja: Apauk ir suvarstyk jos batelius, kai ji nebeįstengia pasilenkti; pamasažuok jos nugarą, jos kojas, jos pilvą; pagelbėk jai su kitais vaikais, kai tik gali; ir neleisk jai sunkiai kilnoti.

Atnešk jai daug vandens – ji gers daugiau, jei tu paduosi jai, nei ji pati krypuotų iki krano. Žaisk ir kalbėkis su jos kūdikiu kol jis dar jos viduje. Jis išgirs tave ir pripažins, ir džiaugsis tavo balsu.

Suprask, kad nėštumas dažniausiai yra jausmingas laikas moteriai, dėl daugelio hormonų pasikeitmų. Hormonai yra galinga substancija, kuri keičia sąmonę ir reikalauja, kad šitai suprastum. Tu gali jai padėti jos hormonų kaitos metu priekabiai nevertindamas ir suprasdamas, kad jos dvasinę būseną gali greitai perkeisti tapdamas mylinčiu jos draugu.

Vienas pačių svarbiausių dalykų, kurį tu gali padaryti savo draugei, leisk jai žinoti, kad ji tokia pat viliojanti, kaip ir anksčiau. Tuo pat metu atmink, kad negali jos versti mylėtis.

Būti nekantriu, kai tavo žmona laukiasi, tai kaip kas nors iš tavęs reikalautų erekcijos – tučtuojau.

Stephen Gaskin, pastorius

Versta iš: Ina May Gaskin, “Spiritual Midwifery”, Third Edition, Summertown: The Book Publishing Company, 1990, p. 230-231. Vertė L.K.

uždaryti

Siųsti draugui

Jei šį straipsnį norite rekomenduoti savo draugui, prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

uždaryti

Pastabos autoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“